Patrioto! Napisz i opublikuj swój artykuł Dodaj zdjęcia i filmy Zostań Lokalnym Patriotem24 Załóż konto! Publikuj!


COVID-19

Terytorialsi z Radomia na froncie walki z koronawirusem

Terytorialsi z Radomia na froncie walki z koronawirusem

10 grudnia 2020

Nawet do stu żołnierzy z radomskiego batalionu dziennie jest zaangażowanych w różnorodne działania związane z pandemią koronawirusa. Terytorialsi z Radomia aktywnie włączają się w ogólnopolską akcję Wojsk Obrony Terytorialnej o kryptonimie „Trwała Odporność”.



2